top of page
1.png

CZEŚĆ!

Miło mi, że gościsz na moim blogu podróżniczym. W tym miejscu chciałbym się przedstawić i napisać o tym, czego możesz oczekiwać odwiedzając tą stronę.

Mam na imię Gajdek i jestem…..krasnalem. Moją pasją są podróże i poznawanie nowych miejsc poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi. Tak wiem, że krasnale niekoniecznie kojarzą się ze zwiedzaniem, ale jest też niewielka grupa tych z nas, którzy są ciekawi świata. Najsłynniejszym jest mój kuzyn Rajdek, którego nieco wypaczona historia została przedstawiona w filmie Amelia. Mam już ponad 100 lat, tak więc mnóstwo ludzi już w życiu poznałem a i trochę miejsc zobaczyłem. By być wciąż „na czasie” i nie skończyć jak Rajdek, postanowiłem zostać cyfrowym gawędziarzem i chętnie opiszę to i owo na tej stronie.

Zapraszam!

Odwiedzając mój blog możesz liczyć na propozycje ciekawych tras dopasowanych do potrzeb turysty lubiącego zwiedzać po swojemu. Wierzę, że coś ciekawego znajdą tu zarówno introwertycy podróżujący samotnie, rodzice z dziećmi a także ci, którzy lubią kiedy poznawaniu nowych miejsc towarzyszy pewna doza rywalizacji. To jednak nie wszystko - podczas moich eskapad miałem szczęście poznać świetnych ludzi, tak jak ja pasjonatów podróżowania ale też ambasadorów swoich „małych ojczyzn” . Regularnie będę zamieszczał tu rozmowy z nimi, aby przybliżyć Ci ich historie i rekomendacje co do wartych odwiedzin atrakcji w okolicy ich miejsc zamieszkania. Gwarantuję, że znajdziecie tu wiele perełek! 

Jestem fanem kontaktu z ludźmi, choć ze względu na mój wzrost jest on trochę utrudniony. Będzie mi więc bardzo miło jeśli zdecydujesz się dać mi znać co myślisz o moich wpisach poprzez komentarz pod nimi czy np. drogą mailową. 

bottom of page